ZRODENÝ PRE ČISTOTU

#LetsLiveClean

STOJÍME V ČELE REVOLÚCIE ZA ČISTEJŠIU PLANÉTU

Môže to znieť nadnesene. Chceme zmeniť nastavenie štandardov čistoty. Robíme to pre seba, pre naše domovy, naše okolie a našu planétu.

Udržateľnosťou sme posadnutí už 40 rokov.

Sme priekopníci v oblasti udržateľnosti v 21. storočí. Učíme spotrebiteľov, aby používali výrobky na prírodnej báze, ktoré sú biologicky odbúrateľné. Chceme, aby nakupovali od firiem, ktoré sa správajú zodpovedne. Ideme príkladom. Hovoríme veci na rovinu, ale nechceme moralizovať. Chceme inšpirovať ľudí, aby sa pridali k našej revolúcii za čistejšiu planétu.

flower

LEPŠIE VÝROBKY

Používame zložky na prírodnej báze, ktoré sú biologicky odbúrateľné. Naše fľaše sú vyrobené z recyklovaných plastov. Takmer všetky výrobky sú vyrobené v našej továrni s certifikáciou Zero Waste. Meníme zabehnuté normy. Vždy hľadáme lepšie riešenie. Chceme ísť príkladom a chceme neustále posúvať naše vlastné štandardy.

Ide oveľa viac než o umývanie riadu a pranie bielizne. Chceme, aby ste sa cítili doma dobre.

flower

FAKTOM JE, ŽE....

Žijeme udržateľnosťou.

A CHCEME, ABY TO VŠETCI VEDELI

V ČO VERÍME

Keď povieme, že nám ide o zmenu, myslíme to vážne. Odráža sa to v našom spôsobe podnikania, zložení výrobkov, obalových materiáloch aj na našej továrni s certifikáciou Zero Waste. Neustále hľadáme nové spôsoby, ako preniesť našu filozofiu do výroby. I keď to môže chvíľu trvať.

Zistite o nás viac....

LEPŠIE PLASTY

Bojujeme proti plastovému odpadu. Usilujeme, aby všetky naše fľaše boli vyrobené z recyklovaného plastu.

LEPŠIA VÝROBA

Postavili sme jednu z najekologickejších tovární na svete použitím obnoviteľných zdrojov. Naša továreň má certifikáciu Zero Waste. To znamená, že minimálne 95 % odpadov, ktoré vznikajú pri výrobe, používame znova.

LEPŠIE ZDROJE

Usilujeme o to, aby všetky suroviny a výrobné zdroje pochádzali z Európy.

LEPŠIA VÔŇA

Všetky naše výrobky majú sviežu, prírodnú vôňu.

LEPŠIE OBALY

Veríme, že môžeme zredukovať plastový odpad. Na výrobu našich obalov používame recyklované materiály. Všetky naše obaly sa dajú recyklovať.

LEPŠIE ZLOŽENIE

Zloženie našich výrobkov je na prírodnej báze a je biologicky odbúrateľné.

PRIDAJTE SA K REVOLÚCII ZA ČISTEJŠIU PLANÉTU